מנהלי כספים
וניהול כלכלי לעסקים

סיוע בניהול העסק, כאשר הוא מוענק לך על ידי גוף אמין ובעל ניסיון, יכול לכוון את צורת החשיבה הניהולית שלך לערוץ יעיל ואפקטיבי יותר.
הוא פורש בפניך זוויות ראיה נוספות וחדשות להזדמנויות לצמיחה ולנקודות כשל- בין אם ידועות ובין אם לא.

ניהול כספים
וחשבות

ניהול כספים מקצועי ונכון תורם הן להגדלת שורת ההכנסות של החברה, הן להגדלת שורת הרווח שלה, והן לשיפור תזרים המזומנים. 
הגדלת הרווח של החברה מתבצעת באמצעות בניית תקציב נכון ובקרה, בניית תכנית עבודה תפעולית שנתית, בדיקות כדאיות כלכלית וסיוע בחיסכון של הוצאות המימון, הוצאות התפעול וההוצאה הגולמית. 
שיפור תזרים המזומנים של החברה יתבצע באמצעות בקרה נכונה, שליטה על ההוצאות וההכנסות של החברה באופן יומי, ובאמצעות שיפור תהליכי הגבייה של העסק. 

 

למה זה טוב לי?

ניהול כספים לעסקים במיקור חוץ, מאפשר למנכ”ל לפנות את זמנו ולהתמקד בנושאים בהם יש לו יתרון יחסי. מנכ”ל החברה צריך לשלוט בחברה באמצעות דוחות ניהוליים שהוא יקבל מאיתנו ואשר יסייעו לו לקחת החלטות נכונות בעסק, ולהתעסק אך ורק “במינכול” ובניהול העסק. אנחנו בינתיים, נדאג לניהול התהליכים הכלכליים בארגון. 

 

שירותי כלכלן
לעסק שלך

צוות מנוף מורכב מכלכלנים מסורים, דיסקרטיים ומקצועיים.
כל כלכלן עובד תחת פיקוח צמוד שלנו ובתקשורת שוטפת עם בעל העסק. אנחנו
מחויבים לשביעות הרצון של לקוחותינו ומתאימים לכל אחד באופן ספציפי את תחום ההתמחות של הכלכלן ואופי המשרה. 
השירותים כוללים בין השאר: הכנת דוחו"ת שליטה למנכ"ל, ניתוחים לצורך שיפור רווחיות, אדמיניסטרציה פיננסית- מול הבנקים, סוכנים למיניהם, הנהלת חשבונות ומעקב הכנסות הוצאות.

כל זאת ועוד יוכל כלכלן שיותאם לארגון שלך לעשות עבורך ובהתאם לאחוז המשרה שתצטרך. 

הניסיון שלנו היתרון שלך

במהלך השנים תפקדנו כמנהלי כספים חיצוניים של מאות עסקים, מה שמקנה לנו ראיה רחבה לתהליכים הנכונים אצלך בעסק, ויכולת לבצע ניתוחים והשוואות בענפים מגוונים של הרווחיות הנכונה, ההוצאות השונות, וההתנהלות בכלל.